Читаємо “Абетку” (Видавництво Старого Лева)

Абетка. Абетка, нмсд, то є книга, яка має бути в кожного малюка. То як “Букварик” у школі, тільки для малюків 🙂 Це збірна всіх літер, які дитина буде використовувати щоденно у своєму житті! Тільки задумайтесь))

Ми з Юстею маємо не лише цю абетку на нашій “полиці” розкиданій купі книжок у вітальні. Але про інші сильно нема що сказати: звичайні собі віршики (іноді таке враження, що двадцятирічної давності), звичайні собі звірята. А тут, в абетці Оксани Кротюк, всьо другоє) 

Формат та ціна

Мабуть, це найтовстіша Юстинчина книженція. Проте, її параметри не стали на заваді бути вірним супутником у подорожі до Кракова.

Насправді вона досить зручна для транспортування і не така вже й важка. Може ви помітили у відео на нашому YouTube, що доця читала її і дорогою туди в потязі, і дорогою назад. Супер заняття! Плюс без проблем влазить у маленьку кишеню мого повсякденного рюкзака “на вихід”. Тобто в мандрівки можна брати.  Розмір книги: 20*20 см.

Вартує така абетка 120 грн, даю прямий лінк на сайт видавництва, я ж добра душа))

Враження

Вірші. Вірші мені подобаються. Майже всі. Мені до вподоби, що вони “в ногу з часом”, що без шароварщини, що ключові літери виділені червоним кольором, що є наголоси всюди.

Є кілька нюансів, які змушують мене дивуватися або передумувати вірші на свій лад, порушуючи авторське право, але це суто мої прибамбахи. Якщо вам цікаво, про що я, то неодмінно подивіться відео нижче, де Юстинка читає разом зі мною “Абетку” від ВСЛ:

Малюнки. Ілюстрації в такому стилі дуже мені імпонують. Хтось може сказати, що не всі звірі схожі на себе, але Юстинка чітко розуміє, хто є хто. Мені здається, що це навпаки її розвиває, вона кумекає мозочком, ху із ху. Елементів небагато на кожній окремій сторінці, це дає можливість розглянути все детально 🙂 Малюнки відповідають текстам.

Літери. Кожнісінька літера зображена на сторінці двічі: у квадратику класична “типографічна” та схована поміж малюнком “мультяшна”. Юстя шукає їх, називає кожну.

Одна тільки літера “Я”, егоїстка, зайняла аж дві сторінки: котлєти отдєльно, мухи отдєльно 😀 Жартую. Буква “Я” навіть впустила до себе в море інших колег.

А ще мені подобається, що дітки тут не названі абстрактно “дівчинка” чи “хлопчик”, а кожен герой вірша має своє ім’я. Приємно було побачити, що на літеру “Ю” варить юшку тезка нашої доцьки.

Чи рекомендуємо? Звісно. Думаю, ви і так здогадалися.

Якщо сподобався вам пост,

То ставте пальці вгору.

Ви радості тоді нам двом

Пришлете цілу гору.

🙂

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.