Як купити квитки з Перемишля до Кракова для сім’ї (Bilet Rodzinny) онлайн?

Раніше розповідала про нашу мандрівку з донькою потягами Інтерсіті до Кракова. Оскільки часто питаєтесь, як ми купували квитки, то вирішила виокремити пост для цього, щоб показати покроково цю процедуру.Як купити квитки на польський PKP Intercity в Інтернеті?

крок 1: польський сайт

Перш за все вам варто зайти на сайт: https://www.intercity.pl/pl/

Якщо ви не дружите з польською мовою, то можете обрати англійську, німецьку чи навіть російську для більшого порозуміння 🙂 Сайт надає таку опцію:

Зосереджу увагу на польській версії.

вибір сполучення

У правому верхньому куті головної сторінки на синьому фоні ви можете побачити вікно зі заголовком “Kup bilet” (Купи квиток):

Віконечко для вибору напрямку, дати, години потяга

У відповідних полях вам слід ввести початкове місто (Przemysl Glowny), кінцеву точку (Krakow Glowny), дату (17.05.2018, до прикладу) та час відправлення потяга або його прибуття вже до місця призначення (13:00, перемикачі odjazd та przyjazd). Нагадую, що європейський час не співпадає з нашим, тому не забудьте перевести в голові годинник на годину назад. Але на квитках українських вже вказаний правильний, польський час.

Вибираю 13:00, оскільки це найшвидша година, коли я можу пересісти без ризиків з українського Інтерсіті на польський (якщо прибути о 12:25). Ось розклад наших потягів, гляньте самі:

Розклад українських Інтерсіті до Перемишля

Так от, вибираю я всі потрібні поля і тисну оражеву кнопку “Szukaj” (Шукати).

крок 2: вибір потяга

Мене перекидає на сторінку для вибору Інтерсіті:

Вибір потяга PKP Intercity

Оранжевим кольором позначений вибраний потяг, він відправляється о 13:05 з Перемишля. Якщо прокрутити сторінку нижче, як показує біла стрілочка “v”, то можна побачити всі деталі цього сполучення і безпосередньо перейти до заповнення основних даних.

Додам тільки, що цей потяг їде 3 години 13 хвилин і ціна його залежить від класу: перший від 72 злотих за людину, другий від 44 злотих.

крок 3: Bilet rodzinny (сімейний квиток)

Якщо ви їдете сім’єю від 2 до 5 осіб, де є хоча б одна дитина до 16 років, то вам слід вибрати знижку “Bilet rodzinny” (Квиток сімейний). Звертаю увагу, що Duza rodzina – це не те саме. Це щось на кшталт знижки для багатодітних сімей (в яких є спеціальне посвідчення для цього).

Сімейний квиток у Польщі

пасажири

У полі “Liczba pasażerów” (Число пасажирів) слід обрати кількість пасажирів, які не підлягають пільзі. У нашому випадку це 2 квитки для мене і чоловіка.

Ще один квиток йде пільговий, для донечки, адже для дітей до 4 років ви можете взяти абсолютно безкоштовний квиток у польському потязі. Для цього в полі “Rodzaj ulgi” (Вид пільги) слід вибрати цифру 1 (якщо дитина у вас одна такого віку) і визначити тип знижки, в нашому випадку це “100% Dla dziecka do lat 4” (100% для дитини до 4 років):

Пільгові та звичайні місця в PKP Intercity

У дужках зазначено, що максимально ви можете придбати 3 таких квитки, тобто не більше 3 діток на халяву. Ще вони попереджають, що дане пільгове дитяче місце буде за замовчуванням біля квитка, який ви купуєте собі. Інакше купівля буде неможлива.

вагон

Крім того, вам слід обрати “Klasa” (Клас вагону)  ми брали дешевший, другий; і “Rodzaj vagonu” (Тип вагону) – в даному випадку dowolny (будь-який), але є ще:

 • wagon z przedzialami (з перегородками),
 • bez przedzialow (без перегородок),
 • miesce dla osoby na wozky (місце для людини на інвалідному візку).Галочка біля “Rezerwacja obok miejsca już zajętego” зробить так, що ви придбаєте квиток біля сусідів якихось незнайомих, а не в порожньому купе, до прикладу. Тому я її не ставлю.

“Wybierz bilet dodatkowy” означає купити ще один квиток для додаткового багажу, собаки чи велосипеда, тому тут теж проходжу повз.

Якщо все написано правильно, то тиснемо “Dalej”.

крок 4: підтвердження купівлі сімейного квитка

Зазвичай далі вискакує таке повідомлення:

Якщо коротко, то тут вас перепитують, чи справді ви хочете продовжити покупку квитка сімейного. Тиснемо “Tak” і не думаємо, якщо ви їдете сім’єю, адже це вигідніше.

дані про пасажира

Наступний крок – ввести прізвище та ім’я латинкою. Своє. Можна і чоловіка, але яка різниця? Головне правильно вписати все, як у паспорті.

Нижче написано: якщо вас їде кілька осіб на одному квитку, то потрібно вписати все одно лиш одного пасажира (якраз, як у нас, – один сімейний квиток, але насправді три людини в ньому).

Сумарно вартість покупки складає 77 злотих і якщо нам це підходить, то тиснемо синю кнопку “Wybierz”.

крок 5: вхід в особистий кабінет

Ви можете створити обліковий запис на сайті, натиснувши кнопку “Zaloz konto” або ж купити квиток без реєстрації “Kup bez rejestracji”. Я логінилась, щоб було потім легше, але не факт, чи це суперважливо.

Припустимо, що ви теж залогінилися 🙂

Крок 6: вибір способу оплати

Для того, щоб купити квиток через банківську картку, слід обрати перший пункт (eservice) та натиснути “Kupuje i place” (Купую і оплачую):

Оплата квитка в польському потязі

Крім того, є функція відкладеної оплати (“Platnosc pozniej”), але я не знаю, як воно діє.

Далі вам слід обрати тип карти та ввести ваші дані. Додам ще про Інтернет-ліміт – не забудьте його підвищити на своїй картці 😉 І все. Квитки “в кишені”.

крок 7: кінець

Точніше на пошті в pdf-файлі, який варто собі скачати. До прикладу, наш листопадовий квиток виглядав ось так:

Ви без проблем можете показати QR-код зі смартфона, як робили ми. Тільки їхній провідник не захотів брати мій телефон до рук і попросив, щоб я на відстані потримала його рівно (перпендикулярно до землі).

В емейлі також пише, що роздруковувати квиток не обов’язково і міняти в касі теж. За винятком, якщо ви не їдете міждержавним сполученням, у вас спальні квитки або є місця для лежання 🙂 Це не про Перемишль-Краків, тож можна спати спокійно))

краків-перемишль:

ремонтні роботи до 9 червня 2018 року

Ще у вас може виникнути питання, що робити, якщо вас сповіщають про зміну організації руху потягів від 9:30 до 14:00 щоденно від 11 березня до 9 червня 2018 року. Все дуже просто. Поляки все продумали. На відрізку, де ведуться ремонтні роботи колії, вони підготували заміну, – комфортабельний автобус. Про таку пересадку вас повідомлять ще при виборі потяга:

Автобус + Інтерсіті

Досвідом такого сполучення ділиться мама дівчинки Єви Анна Горинь (профіль в Інстаграмі клікабельний), вони їздили цим маршрутом наприкінці квітня:

“При купівлі квитка з Кракова автоматично видає квиток з Бохні з попередженням про ремонтні роботи і про безкоштовний трансфер. Ми виїжджали з Кракова о 9:30 (квиток з Бохні був 10:40). На вокзалі Кракова знайшли стійку представників Інтерсіті (біля кас та виходу з Галереї до Бургер Кінгу). Там одразу місце збору пасажирів для трансферу. Нас зібрали і представник Інтерсіті провів через перони до автобусної зупинки, де нас чекав вже автобус. Сіли в автобус, перевірили наші квитки і поїхали в Бохню. В Бохні висадили прямо біля потрібного перону (а нас взагалі навпроти вагону потрібного навіть). Потяг вже стояв, нас знову провели до самого потяга і ми спокійно зайшли і поїхали до Перемишля. Взагалі ми дуже переживали, але все настільки чітко організовано, що ми там як діти за мамою просто перейшлися і нас всіх посадили))”

Стійка представників Інтерсіті (фото Anna Goryn)

Якщо зблизити на Google Maps, то він сам показує, де той сервіс:

Ekspres Serwis Filia Dworzec PKP (фото Anna Goryn)

Думаю, боятися нічого 😉

Було корисно? Підписуйтеся на нас в YouTube: youtube.com/c/Мамунця та Facebook: facebook.com/mamuncya.

Щасливої дороги!

Related Posts

8 thoughts on “Як купити квитки з Перемишля до Кракова для сім’ї (Bilet Rodzinny) онлайн?

 1. Максим says:

  Доброго дня, Маріанна! Дякую за дуже корисну інформацію. Саме збираємось з дітьми вперше поїхати до Кракова тим самим маршрутом, що їздили ви. У вас чудова родина, бажаю всього найкращого! Продовжуйте свою справу, це справді дуже цікаво.

  • Мамунця says:

   Доброго дня! Надіюсь, ваша мандрівка вдалась. Рада допомогти і дякую за приємні слова!

 2. Софія says:

  Вітаю, Маріанна! Хочу попросити вашої допомоги щоб нічого не наплутати. Мені потрібно купити квитки на https://www.intercity.pl/pl/, будемо їхати родиною (двое батьків, та двоє дітей 6 і 13 років). Стосовно родинного квитка зрозуміло, а от стосовно пільг – не дуже. В переліку знижок є діти/молодь, а далі пояснення:
  – dzieci w wieku powyżej 4 lat do rozpoczęcia odbywania obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego
  – dzieci i młodzież od rozpoczęcia przygotowania przedszkolnego do ukończenia nauki nie dłużej niż do ukończenia 24 roku życia.
  – dzieci i młodzież, nie dłużej niż do ukończenia 18 roku życia, w okresie pobierania nauki języka polskiego, historii, geografii, kultury polskiej lub innych przedmiotów nauczanych w języku polskim.
  Чи я правильно розумію що мої діти також попадають під якусь з цих категорій, і мені потрібно купити два квитки без пільг, і два – з пільгою “діти/молодь”? Чи мова йде про польських діток? Заздалегідь велике дякую за відповідь!

  • Мамунця says:

   Ми мали пільгу до 4 років, безкоштовний проїзд. У вашому випадку ті три варіанти стосуються поляків, які вчаться. Не бачу тут пільг, які можуть стосуватися ваших діток.

 3. Ната says:

  Маріанна, а на київський інтерсіті (Львів – Перемишль) імена в білеті тре писати латиною згідно ЗК паспорта?

 4. Віта says:

  Скажіть будь-ласка, повертаючи інтерсіті з (Перемишль- Львів ) імена в білеті тре писати латиною згідно ЗК паспорта, чи українського ? І якщо купили квиток на українській лав чи потрібно робити зміни ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.