Ерго-рюкзак від DiSling: огляд та враження

Вже більше місяця ми користуємось зеленим помічником від DiSling – шарфовим ерго-рюкзаком від українського виробника і маємо що вам сказати)

Думаю, фірма DiSling не потребує реклами, ви і так мали хоча б раз про неї чути. А, судячи з голосувалки на моїй сторінці в Instagram, багато хто з читачів має рюкзаки чи май-слінги від них. Тому коротко скажу:

  • автором та розробником слінгів є мама трьох дітей, консультант зі слінгоносіння Діана Позняк;
  • продукція DiSling є на українському ринку ще з 2012 року;
  • їхні переноски патентовані;
  • шиють адаптовані рюкзаки, май-слінги, ерго-рюкзаки, слінг-шарфи та доллі-слінги.

Більше інформації можете почитати на їхньому офіційному сайтіhttps://disling.com/

Перше враження

Як тільки приїхав до нас рю, то я одразу його приміряла, звісно, пішовши з Олесею на прогулянку. Моєму захвату не було меж, бо зовсім не відчувала, що щось несу. Гуляли ми довго і було дуже зручно, тому на наступні прогулянки я теж частенько обирала саме цей рюкзак, хоча маємо інші слінги в арсеналі.

з якого часу можна носити ерго від disling?

Нашій Олесі він сів ідеально. На момент покупки їй було 8 місяців, важила вона 8.8 кг та мала зріст 71 см.  Власне на сайті виробника зазначено, що такого типу рюкзак підійде для віку 6-9 місяців, ваги дитини від 8 кг та зросту від 65 см.

Зазначу, що ерго-рюкзаки можна для діток, які вже сидять. Наша Олесюня ще досі у своїх 9 місяців не сидить (вам може здатися, що сидить, але я не називаю сидінням те, як вона собі тримається однією рукою за диван). Проте, саме в нашому випадку їй вже можна сідати в ергономічний рюкзак. Але! Тільки в нашому випадку. Ми консультувалися на рахунок цього (Олеся повзає з 5.5 місяців по цілій хаті, а з 7.5 місяців почала вставати всюди на ноги).Тому перш, ніж купувати ерго, ви мусите розуміти, що вік – не показник. Якщо вашій дитині стукнуло 6 місяців, але вона не сидить, то зовсім не факт, що їй вже можна такого типу слінг. Обов’язково проконсультуйтесь зі спеціалістом, зважаючи на вміння та розвиток вашої дитини, перш ніж купувати будь-який вид переноски! Саме це мені подобається в DiSling: вони не радять будь-що, аби продати, і не пишуть, що все можна ледь не з народження. Відповідально ставляться до своєї роботи та, що найважливіше, до здоров’я своїх маленьких клієнтів.

фішки ерго-рюкзака

Тепер перейдемо до вражень. Буду коротко і ясно, без водички.

1. Широкий пояс

Дуже зручно, коли пояс має таку ширину. Тоді легше значно нести. Зверніть тільки увагу, який він широчезний!

2. м’які лямки

Мене вразила їхня товщина. Всередині багато паралону, від цього власне кайф, бо нічого в плечі не тисне. Так, ніби не дитину несеш, а хмаринку.

3. приємна тканина

У нас шарфовий ерго. На сайті є кілька кольорів для вибору, ми зупинилися на зеленому (щоб і чоловікові пасувало, бо він без проблем підходить навіть на таку широку талію та плечі). Після місяця носіння не з’явилося катульок, не подерлося нічого. На дотик дуже приємна тканина.

4. цікавий капюшон

Оригінально ховається на кнопку в спеціальну кишеньку. Я раніше такого не бачила.

5. надійні застібки

Фастексів багато, всі вони міцні. Особливо великим та надійним є основний – той, що тримає пояс. У ньому є додаткова кнопка захисту, завдяки якій находу нічого не розстібнеться.

6. резинки

До прикладу, ерго, який не використовуєте, можна компактно скрутити на поясі і причепити резинками. Тут усюди передбачено все!

7. сумка-чохол

У комплекті йде сумочка-рюкзачок, яка унеможливлює пошкодження слінга замками чи липучками. Кидаєш туди і спокійний. Ми часто возили зі собою так, коли кудись їхали.

Які мінуси?

Мені хотілося б трішки вищої спинки, бо Олеся вже час від часу без проблем випихає руки назовні.

Також може здатися, що в цього ерго є занадто багато прибамбасів: там резиночки, там стропи, там фастекси… Як би не заплутатися? Але, насправді, розібратися в регулюванні рюкзака абсолютно неважко. І всі зайві мотузочки гарно скручуються та ховаються, що нічого ніде не висить. Тому то не зовсім мінус, а так, ремарочка.

Більше всього стосовно цього рюкзака можна детально оглянути в моєму відео на YouTube (знаю, що багато хто вже його бачив, але раптом ще не всі, то клацайте, дивіться, ставте лайк). Власне, у відео є Олеся, тому можете подивитися, як рюкзак сидить на дитині:

висновки

Я без вагань пораджу купити такий рюкзак своїй кращій подрузі чи подарую адапт на хрестини. Думаю, цим реченням все сказано)

Якщо вам було цікаво та корисно, то буду неймовірно вдячна за зворотній зв’язок: чи це коментар під дописом у соцмережі, чи лайк за прочитання в тому ж Facebook або Instagram. Кількість вподобань свідчать про ваше зацікавлення тією чи іншою темою, тому, будь ласка, не забувайте клацати пальці вверх або серця. Дякую!

І підписуйтесь на Мамунцю:

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.