Фотокнига про наші мандри або Огляд інстабуку від Mofy.life

Не можу не поділитися з вами класною знахідкою – сайтом для оформлення фотобуків Mofy.life. Як на мене, то це мегаріч! Не знаю, чому раніше не робила таких книг, але тепер впевнена, що буду час від часу друкувати.

Чим класний такий фотобук?

1. Його можна оформити самостійно. Просто заходите в онлайн-конструктор на сайті Mofy.life, підвантажуєте бажані фотки, підписуєте їх та розташовуєте в потрібному порядку і відправляєте замовлення на друк. Це займає реально дуже мало часу. Буквально 5-10 хвилин, якщо фото вже є відібрані.

2. Фотографії можна залити навіть зі соцмережі – логінитесь через Facebook або Instagram і маєте під рукою ваші кращі знимки. Цей варіант взагалі швидкий.

3. Не обов’язково вручну переміщувати кожну фотку – є автоматичне розташування в хаотичному порядку.

4. Можна не боятися, що ваша праця пропаде, – працює автозбереження.

5. Якщо робити з дитячими фото, то це неймовірна пригода для вашого малюка, адже знаєте, як то цікаво гортати книжку про себе?Наш фотобук від mofy.life

У нас книжка 20*20 см, досить величенька. Прикольно, що можна замовити і менший формат, і фотожурнал. От зробили якусь фотосесію і роздрукували про неї книгу. Або з’їздили кудись і оформили такий інстабук. Чи взяли фотки з першого року життя вашої дитини і забабахали підсумок із досягненнями. Хіба не круто?)

Mofy.life

Невеличка інструкція та знижка за відгук

За замовчуванням такий бук має 20 сторінок, але можна створити на більшу кількість за додаткову плату.

Книга приходить в ось такій жовтій коробці

Виготовляють дуже швидко (до 5 днів) і доставляють Новою поштою.

А ще мені сподобалося, що в Instagram щодня є сторіз із надрукованими інстабуками цього дня (в білих рукавичках складають на купку). Так я побачила наш і через кілька хвилин отримала сповіщення в додатку, що до мене прямує відправлення 🙂

 Сайт приємний оку, все зрозуміло, тож ціни і все решта закликаю глядіти там: https://ua.mofy.life/. На жаль, нема української мови (але, сподіваюсь, колись з’явиться?).

Від себе ще додаю відеоогляд, в якому ви можете детально глянути на вигляд нашого фотобуку “Мандрунця” (однойменний тег існує в нашому Instagram – про мандрівки з Юстею), приємні бонуси в посилці та реакцію Юстинки на фотки з нею:

Кому знижку?

Ну, і найприємніший момент! Для моїх підписників є знижка 20%, яка діятиме місяць. Вам просто потрібно буде вказати ось цей промокод при оформленні замовлення (у відповідному полі): mam20y. Користуйтеся наздоров’ячко!)

Після друку “книги про мандри Рудиків” зрозуміла, що такі речі вартують уваги і треба регулярно влаштовувати собі фотопам’ятки. Бо на телефоні чи компі – то одне, а взяти з полиці за певний період часу і погортати справжню книжку зі знимками – зовсім інше. Плюс гостям можна показати, як у старі-добрі часи 🙂

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.