Двохзонний лічильник

Як подати заявку на лічильник із “нічним” тарифом? Двохзонний лічильник [інструкція]

Як встановити двохзонний лічильник, який дозволяє перейти на «нічний» тариф для населення? Контент, який любить моя аудиторія. Все простіше, ніж я думала.

6 січня 2024 року я подала заявку на встановлення такого лічильника тут: https://services.loe.lviv.ua/dvokhzonnyy_lichylnyk

Підписала заяву через «Дію» і оплатила онлайн за посиланням 2106 грн (це оплата за послугу встановлення + сам прилад, нічого доплачувати опісля вже не треба; ціна актуальна для мешканців м. Львів, по області дорожче).

Це мені зайняло хвилини 3 від сили. Прийшла есемеска, що звернення в роботі.

Тоді дочекалась дзвінка майстра (пройшло днів 20-25 з моменту подачі заяви), він приїхав і за 15 хвилин підключив двохзонний лічильник. Треба було мати ключ від щитка в загальному коридорі і побути 10 хвилин без електроенергії. Ще раз повторю: встановлення і лічильник вже були оплачені. Лишалось лише підписатися.

Як подавати покази двохзонного лічильника?

Майстер пояснив, як подавати покази двохзонного лічильника: на таблі є циферки, які кожних пару секунд змінюються. 1 – це ніч, 2 – це день, 0 – це загальний показник. Я подаю покази лічильника в чат-боті телеграму. Відповідно мені тепер замість одного значення треба через пробіл вказати два. Зверніть увагу, що там послідовність буде іншою: спочатку день, тоді ніч. Наприклад: на лічильнику вказано, що денні показники 16, нічні 24, отже, потрібно так і написати «16 24» та натиснути «відправити». Все.

Відтепер із 23:00 до 7:00 ми платитимемо на 50% менше. Станом на грудень 2023 року денний тариф (з 7 ранку до 23 ночі) – 2,64 грн/кВтгод. Відповідно, нічний тариф (з 23 ночі до 7 ранку) становить 1,32 грн/кВтгод.

Було корисно? Поділись з іншими. І підписуйся на Мамунцю:

https://www.youtube.com/@mamuncya

https://instagram.com/mamuncya

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.