Подарунки на 3 роки або Чим бавиться наша трьохрічка?

Від дня народження Юстини пройшло 3 місяці і я готова винести вердикт подарункам)


Список подарунків

сайт з вішлістом

Ми практикували замовляти бажані дарунки, тож скористалися сайтом зі списком побажань addwish.com, куди я додала фото, опис та ціни подарунків. Але я б не сказала, що це було зручно, адже цей сайт передбачений для того, щоб людина, яка отримує подарунок, не знала, хто що дарує. Таким чином модерувати позиції наосліп було складно. А для того, щоб забукати щось, потрібна реєстрація. Одне слово, варіант паршивенький, впевнена, що є кращі сайти англомовні. Можете рекомендувати в коментарях, якщо знаєте.

що подарувати дитині на 3 роки?

Ось повний список бажаних подарунків на 3 роки нашої доні:

1. Мольберт
2. Lego Duplo
3. Касовий апарат
4. Щітка
5. Гра Smart Games
6. Пазли Dodo
7. Підставка та накладка IKEA
8. Лікарський набір
9. Балансир LisLis.Toys
10. Пальчиковий театр
11. Овочі, що ріжуться навпіл
12. Одяг
13. Книги
14. Електронний термометр Braun Thermo Scan

Виберу топ-5 із подарованого.

Що зайшло найбільше?

5 місце: Мольберт

У нас двосторонній: з одного боку дошка для крейди, з іншого – магнітна дошка для маркерів. У комплекті також йдуть кириличні літери на магнітах – Юстина пробує завдяки ним складати прості слова на 3-4 букви. Загалом вона обожнює малювати і часто на дошці красуються наші портрети. Маркери, на жаль, не може ніяк навчитися закривати ковпачком за собою, тому я час від часу їх конфісковую. Малює щодня, відколи подарували!

Довелося шурупчиками з обох боків зафіксувати ніжки мольберта, бо дошка, на яку ми клали губку, крейду та літери, падала, коли ніжки трішки роз’їжджалися. Це єдиний косячок. Бракує якогось замочка-гачка. Але так, то він досить стійкий.

4 місце: Гра “Троє маленьких поросяток” від Smart Games

Я здогадувалася, до це щось класне, але не знала, наскільки! Це така крута гра, нарооод! Логіка працює на сто відсотків.  Треба сховати свинок від вовка і завше є тільки одне рішення. Тут і коміски йдуть в подарунок! Ми розказували і показували детально у відеоогляді, клацайте плей прямо тут і дивіться, хто не бачив:

3 місце: Пазли та ігри Dodo

Іноді здається, що вона ними може гратися вічно. Найкраще в цьому всьому – бавиться сама! Пазлики складати – це нова любов Юстини. Ми пізно почали, аж у 2.5, але вона швидко в’їхала. Їй не набридає складати те саме. Наразі дійшла до 24 елементів, треба вже розширятися далі 🙂 Маємо цілу колекцію від цього виробника, вони мають кльовезні малюнки, не ламаються. А також досить широкий асортимент, ще стільки всього хочу… Посилання на офіційний сайт: http://dodotoys.com.ua/

Ігри ж від Dodo потребують компанії, на відміну від пазлів, але вони теж класнючі. Гуртують сім’ю: ми сідаємо гратися всі разом, іноді навіть тата залучаємо. Головне, щоб Олеся не підповзала і не їла карточки))

Ось, до прикладу, гра для вивчення англійської (навіть дорослі можуть вивчити певні слова іноземною):

2 місце: Lego Duplo (My town, 10835)

Просто безсмертний конструктор. Це іграшка, за яку не страшно, що щось відвалиться. І не страшно, якщо Олеся візьме щось у ручки. У нас вже була ферма (подарунок на 2 роки), а цьогоріч друзі подарували ще місто з машиною, будинком і татом-індусом (Юстина каже, що це наш тато, ггг).

У наборі є побутові прилади, щітка, унітаз, туалетний папір, будильник і це дуже в тему для Юстини, бо вона грає в рольові ігри. Міняє голос, коли говорить тим чи іншим персонажем. Купає їх, кладе спати, будує будинки. Це довгий процес і я в ньому не маю бути залучена! Хвала Lego! Я руками і ногами за такий подарунок на день варення.

1 місце: Касовий апарат та лікарський набір

Підведу цих два ігрових набори під один знаменник, щоб таки вклинити в топ-5 дві іграшки. Як не як, в одній ти продавець/покупець, в іншій – лікар. Теж працюють добре ролі. Саме касовим апаратом та лікарським набором Юстинка бавиться найчастіше з усіх подарованих на трьохріччя іграшок.Касовий апарат Limo Toy

Вона знає, що є гривні, євро та долари, вміє зробити знижку, розрахувати карткою, втулити грушку замість молока, якого нема 😁 Вміє собі дати раду! Я можу займатися своїми справами і паралельно з нею гратися словесно. Мушу відзначити, що сам апарат добротний і все досі ціле, крім паперових коробочок печива.

У комплекті йдуть фрукти пластмасові, коробочки, кошик, пікалка продуктів, смартфончик на батарейці, касовий апарат, кредитка, монети і долари. Ми дуже задоволені. До прикладу, посилання на товар:

https://klubok.com/item-detskiy-kassovyy-apparat-limo-toy-19420810

Лікарський набір Simba

Також Юстя дуже любить гратися в лікаря. Особливо зі змученим татом, який прийшов із роботи і лежить трупіком на землі. Вона його слухає стетоскопом, робить укольчики, стукає молоточком, міряє тиск, дає таблетки. Олеся виконує роль санітарки, повзаючи навколо)) Дуже ржачно і правдоподібно!

І хоч сам набір майже одразу знищився (в сумці повідлітали кишеньки всередині, трубка зі стетоскопа вилазить тощо), а торбинка мені виглядає не надто зручною, бо з неї все вивалюється одразу, як відкрити (вона на кнопках), але Юстя обожнює ним гратися. Навіть на прийомі в нашого сімейного лікаря це дало свої плоди – вона чемно дихала, піднявши футболку, коли її слухали. Так трепетно було за цим спостерігати, бо вона сама почала дихати глибоко, їй ніхто не встиг ще сказати))

Ось тут можна придбати і побачити, що входить у комплект: https://rozetka.com.ua/doctors_set_27x16_simba_5545506/p181766/

До слова, ніяких претензій щодо якості подарунків для гостей не маємо!) Просто констатую факт – може хтось із читачів хоче взяти таке саме.

Одне слово, рольові ігри, логічні та творчі завдання – це саме те, що потрібно дитині в 3 роки. Єдине, що додам, якщо у вас ще нема біговела та шолома, то я б вписала його в список подарунків трьохрічці!

От і все. Маєте питання? Коментуйте під цим постом. Не маєте питань і все зрозуміло? Напишіть, якщо було корисно, або дайте знати своїми лайками та поширеннями. Мені важливо бачити вашу реакцію! А ще підписуйтесь на Мамунцю в соцмережах:

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.