Картонка “Пташині скоромовки” (Видавництво Старого Лева)

У нас продовжується активний період читання. Із радістю доця поглинає нові малюнки та вірші. Вже навіть навчилась закінчення рядків замість мене говорити, я була в шоці!

Сьогодні покажу вам начинку книги “Пташині скоромовки” від улюбленого видавництва львівського.

Перше враження

Скажу чесно, що на перший погляд я оцінила цю книгу “так собі”. Якісь пернаті-чоботаті, шароварщина, мабуть. Так думалося. Але коли ми почали читати та розглядати малюнки, то почала жевріти любоу.Враження намбер “багато”

Насамперед, мені в цій книзі сподобалось різноманіття пташок. Недаремно книга ж так називається? Що найцікавіше: всі ворони, галки, ґави, курки та інші крилаті мають красивезні вінки чи капелюхи на голові. Це теж плюс, бо можна вивчити головні убори.

На другій сторінці картонки видніється в дуплі сова, Юстинка як тільки бачить, то кричить “пугу-пугу”. Нещодавно навіть вживу цю сплюху повидала, коли ми ходили в міні-звіринець у Львові (тут є відео). Також кльова фішка цієї книжки – мікроскопічні жучки, равлики, мишки. Навіть жолуді, яких можна шукати на дереві.

Одна сторінка насичена деталями, інша вже дає змогу дитинці відпочити. Кольорова гама дотримана. Переважає гарячий колір.

І тут! Опа! Посмітюха 🙂 Це сторінка, за яку цю книженцію ми полюбили всім серцем. Купа сміття! А в придачу ще й реалістичні польові квіти. Юстину не відірівати від цих малюнків. Міні-віммельбух.

А далі… Далі лелеки, бузьки. Теж на голові має хустку 🙂 А вишиванка яка! У небі гуде літак. Можна рахувати хмарки і тішитись, шо внизу пасуться дві корови. Шукати озеро.

На закуску – “ісіця!”. Тобто лисиця руденька, яка біжить зі сачком за пташиною в червоних чоботях та традиційним “головним убором” українським.

Такі собі модниці-пташки. Ну, і традиційно, запрошую глянути у відео, як Юстя коментує кожного персонажа, як шукає на сторінці потрібні предмети, як радіє, коли побачить щось знайоме.

Ціна така ж, як у всіх картонок, 40 гривень: https://starylev.com.ua/ptashyni-skoromovky

Якщо ви не бачили попередніх дописів про книги, то запрошую почитати-подивитися їх за хештегом “книга” в хмаринці. А в наступному огляді будуть ще одні скоромовки, вже не традиційні юкрейніан 🙂

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.