Читаємо “Скоромовки” (Видавництво Старого Лева)

Як і обіцяла – наступного разу теж будуть скоромовки. Тільки не в стилі “вишиванки-чоботи-віночки”, а якомусь такому американському, я б сказала 🙂

Перше враження

З усіх картонок від ВСЛ ця мене манила на прилавку найбільше. Не знаю, чи то китове око так мило дивилось, чи то киця руденька втерлась у довіру, чи просто колір морської хвилі люблю… Але я давно на неї заглядала! Дуже милий малюнок без лишніх прибамбасів на обкладинці.

Чому “американо стайл”? Бобер ж на березі (наголос на другий склад) сидить, могло би бути “рускій стіль”)) Але я ще не бачила просто, щоб хтось пік на вогнищі бублики. Це мені виглядає як барбекю-паті або карамелізовані зефірки.

Моряк Лука (в тєльняшці, всьо, як має бути) ловить рака. Цю сторінку я називаю “вчимося казати літеру “р”. Бо тут і риби, і рак, і равлик, і хмари…

Сірко якийсь дуже милий. Чомусь я звикла, що всі Сірки грізні охоронці своїх господарів. А тут вії довгі, очі великі, обличчя сіяє від радості… Цуцик, що тут дивуватися. Як і всі діти – щирий і простодушний. Головне не переплутати слова в скоромовці і не сказати “цуце куценя” 😂

Жук, точніше жучище, дзижчить, мабуть, голосно. Таким тенором оперним. Хіба не схожий на Лучано Паваротті? Чомусь мені так уявляється)) Цю сторінку я називаю “милозвучність українська”, бо в якій ще мові ви зустрінете оте “дз” і “жч”? Зразу згадуються уроки мови в класної керівнички 🙂

На останній сторінці реалії українського життя – діти без автокрісел, тільки машина не на польських бляхах, як то зараз модно. Якась наша, вітчизняна.

На фоні ще одна берізка, а також яблуня і ще якесь дерево)) Маю надії, що саме завдяки цій книзі Юстинка навчиться розрізняти то біле смугасте деревце насправді.

Взагалі, книга подобається тим, що вона трішки менша за форматом, ніж попередні. Чудово брати зі собою в маршрутку. І ціна відповідно ще менша – 30 гривень. Самі ж скоромовки зовсім не складні для дорослого 🙂як юстя читає “скоромовки”

А як донечка коментує побачене, гортаючи сторінки цієї картонки в окулярах, традиційно запрошую глянути в коротенькому відео на нашому каналі YouTube (лайки і “підписайки” вітаються):

Нагадую, що це далеко не перший книжковий “огляд”, всі вони є в розділі “Огляди та лайфхаки“.

А наступний пост у блозі буде достатньо відвертим і стосуватиметься наших пологів. Тому не забудьте навідатися сюди незабаром, щоб не пропустити найцікавіше 😉 У фейсбучику Мамунці також запостю неодмінно.

 

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.