Читаємо “Ясь та його машинки” (Видавництво Старого Лева)

Новинка 2018 року від улюбленого видавництва!

Ця книжка про іграшковий автопарк одного маленького хлопчика, який налічує чимало одиниць: від мотоцикла до маршрутки.

Розповідь веде хлопчик Ясь і говорить доступною малюкам мовою, простою, іноді з милими помилочками (наприклад, “заїздяють”).

Цікавою фішкою книги є те, що розповідь містить невеликі малюнки поміж слів, які ілюструють певний предмет: горнятко, мама, тато, крісло, смайлик, зима, рукавички тощо.

Видавництво пропонує таку книженцію для діток 3-7 років. Юстині два і вона половину книги радісно слухає хлопчика Яся, тексту якраз вдосталь на сторінках.

Окремо хочу відзначити малюнки – вони мені дуже імпонують. Взагалі люблю такий стиль, де не мегареалістично проілюстровано все. Фотографії – це добре, але ілюстрації в дитячому стилі – краще, нмсд 🙂

Наприкінці книги вас чекає невеликий сюрприз. І, крім того, автори згадують про родзинку-загадку книжки. Знайдете? 🙂

Моє враження – супер-пупер від А до Я. Це якщо поверхнево пробігтися. Якщо детальніше і так, аби побачити “весь сік”, то неодмінно гляньте відео, де ми читаємо цю книжку з Юстинкою. Клікайте на трикутничок для запуску ролику і буде вам щєстя:

Ціна: 120 грн, купити можна на сайті, як завше: https://starylev.com.ua/yas-ta-yogo-mashynky.Сподобався опис? Розкажіть іншим 😉 Ви завітали до нас вперше? Лайкайте і підписуйтесь 🙂 Більше про Мамунцю читайте в розділі Про мене.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.