Пологи в Америці: питання-відповідь

Завжди було цікаво, як народжують за кордоном. От, до прикладу, нещодавно моя коліжанка мала кесарів розтин у США. Вирішила, користуючись нагодою, розпитати в неї особливості пологів в Америці.

Яку анестезію тобі робили?

Спинальний наркоз, є одним з різновидів епідуральної анестезії. Таке знеболююче застосовується при кесаревому розтині і при простих пологах.

Донечку виклали тобі на живіт після народження? Скільки тривав контакт “шкіра до шкіри”?

Спершу зважили, поміряли, обрізали пуповину, вдягнули в шапку і дали мені. Вона найшла цицю і присмокталась, потім відсмокталась. То спала, то смоктала. Вдягнули, коли я попросила зняти її. Лежала на мені 12 годин.

Як виглядав твій одяг?

Мені видали сорочку, яка розтібалась ззаду, з боків, на плечах і 3 пари шкарпеток, такі прорезинені, щоб не їздили.

У що був вдягнений чоловік?

Чоловіку дали шапочку, бахіли, маску і такий комбінезон тоненький зверху на одяг.

Чи потрібно було йому якісь аналізи здавати, флюорографію?

Аналізів чоловіку здавати не потрібно ніяких.

Що в тебе за чорна штука була на чолі? Термометр?

На чоло приклеюють термометр , чорна стрічка, як пластир.

Яке меню для породіль? Що тебе вразило в лікарняній їжі?

Меню дуже різноманітне, виглядало, як меню в кафешці. Замовляти треба за номером телефону, який вказаний. Є сніданки, обіди, вечері. Серед страв є навіть піца, бургери, чізбургери, паста. Ну, реально було всьо: море гарнірів, риба, курка, індик і т. д. Море десертів , фруктів. Як для Америки, то все було смачне – непересолене і т. д. Бо кухня тут – відстій повний. Подавали в такому посуді термозберігаючому.

Для чоловіка можна було замовити сніданок, вечерю. Для мене – трьохразове харчування. Наприклад, що я замовляла: суп курячий, пюре, куряче філе в паніровці, банан, бісквіт з полуницею, кава/чай (без кофеїну, з молоком). Приклад для чоловіка: гамбургер з картоплею фрі, сік апельсиновий, шоколадний пудинг, фруктова тарілка (виноград, диня двох кольорів).

Хто приходив до вас у палату з персоналу, що показували та розказували?

З персоналу ходять кожний день зранку педіатр, головний лікар пацієнта, медсестри протягом дня, лактолог. Є кнопка біля ліжка, де ти можеш в будь-який час викликати медсестру. Показували, як міняти підгузники, мили дитину при нас, як годувати. Та все, що просив, то і показували.Які подарунки чи тестери дарували?

Подарунків ніяких. Просто в порядку речей, що є в палаті в кожного: підгузники, вологі серветки, весь одяг для дитини, олійки, шампуні, суміш для годування, накладки на груди, молоковідсмоктувач з новим набором всього під тебе від Medela, крем для сосків, для мами також висить пакет у ванній (душ + ванна + туалет), прокладки малі і великі, одноразові труси і пакети з сухим льодом. Рушники дають.

Знаю, що чоловік був із тобою в палаті, чи було в нього нормальне місце для сну? Що він їв? Чи законне таке перебування?

В палаті було м’яке розкладне крісло. Чоловік був завжди зі мною. Таке перебування в порядку норми і навіть є дуже бажаним. Відвідувати можна всім, хто хоче і коли хоче. Навіть дітям (в мене були відвідувачі 4-5 років).

Через скільки часу після операції тебе виписали?

Виписали на 3 день. В п’ятницю приїхали, а в понеділок вже виписались. Могли і в неділю, але вирішили ще ніч побути.

Як виглядала твоя сумка в пологовий?

З собою брала море всього, а реально використала тільки халат, тапочки, ну і всякі засоби гігієни. Для малої використала одяг свій (бо я хотіла так), ковдрочки, шапочку. Брала ковдру, подушку, бо незрозуміло чого дубак в палатах. Я спитала, чого так холодно: то для того, щоб в дитини зразу був імунітет.

Що тобі ще запам’яталося? Розкажи.

Після родів дають смоктати лід, всьо повністю холодне і з льодом. Можна пожертвувати свою плаценту для виробництва таблеток для хворих дітей. Дитину перевдягають під такими обігрівачами. В палаті є все: телевізор, холодильник і так далі. Ліжко автоматичне: можна самому все коригувати – вверх, вниз , спинку, висоту ніг, попи тощо. У палаті був балкон. До дитини всі сюсюкають, було таке враження, що я там одна на всю лікарню. Коли нас виписували, то дали заповнювати різні форми: чи ти психічно здоровий і так далі.

Скільки вартують пологи в Америці і як воно взагалі все відбувається?

Скільки коштували наші пологи ще не знаю. Процес приходу рахунків може зайняти до 3 місяців і більше. Можу тільки сказати, що всі огляди за 9 місяців планові коштують залежно від лікарні від 2500 до 4000$.

Було корисно? Дайте знати) А ще підписуйтесь на Мамунцю:

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.