Ода свекрусі або Пошиття слінговставок та манішок: що і скільки? (оновлено, 2020)

Осінь, на вулиці стає прохолодніше і мами починають собі ламати голову над тим, як краще одягнути своє чадо, щоб воно не змерзло і при цьому могло ще нормально рухатися 🙂

Минулого року для мене було цілою дилемою вийти з Юстинкою надвір, бо в такому віці вона на вулиці зазвичай спала (тільки починала сидіти і у візку не їздила, нила постійно і хотіла на руці). Відповідно мені треба було її приспати, а вже після цього вдягати в комбези-шмези. Сон був чутливий, розбудити було легко. А от вкласти “в люлю” – не дуже. Тому було прийняте рішення гуляти в холодну пору року в слінгу, під курткою, “в мами біля серця”. Так я могла їй давати цицю, не відходячи від каси, і грітися її теплом. Цьомати чоло і горнути голівоньку до себе. Юшка засинала моментально і спала міцно, де б мене не носило. Ех, класно було!..Знайомі слінгомамусі вже чудово знають, що моя свекруха, пані Марія, працює швеєю і у вільний від роботи час шиє слінговставки та манішки (а також вставки для вагітних були).

093 877 72 70, пані марія

Рік назад я писала про слінгоносіння взимку і демонструвала наочно, що воно таке ті всі накидки, куртки і шоломи. Читайте про те ось у цьому дописі. Сьогодні хочу показати вам роботи свекруні, бабусі Юстинки, для слінгомам України, щоб ви знали, які золоті руці в цієї жінки і при потребі зверталися 🙂 Тобто на всіх знимках далі – клієнти за 2017-2019 рік.

Слінговставка

Слінговставка – це видовжена трапеція зі замками з обох сторін, яка пристібається до вашої куртки, роблячи її ширшою. Чудова штука, бо з нею вам не потрібно жодного комбінезона для дитини.

Ви просто берете маля, в чому воно тусить у хаті (лиш не чоловічок зі закритими ногами чи джинси – ніжки мають гарно розводитися і нічого не має тиснути в пальці чи деінде; я писала основні моменти в дописі для початківців-слінгобатьків), мотаєте в слінг, застібаєте куртку і отримуєте портативну батарею.

Головне, щоб куртка чи пальто були довгими, бо інакше ніжки дитини виступатимуть. А так все при собі)) Такої довжини теж буде достатньо для невеликої дитини:

Головне підібрати замок, який підходить до вашої куртки.

Як відбувається примірка та доставка?

Бували випадки, що куртку висилали майстрині поштою і вона на місці підбирала потрібний номер замка; бували випадки, що їздила персонально до клієнтів; бували випадки, що клієнти привозили все самі; бували випадки, що ніхто нікуди нічого не віз і все робили віддалено.

Заміри зазвичай повідомляєте самостійно. Колір, тканина та особливі побажання уточнюється в телефонному режимі (або у Вайбері).

Скільки коштує пошити слінговставку?

Ціна вставки (2020 р.) в районі 400-500 грн, залежно від довжини та нюансів. Із капюшоном, до прикладу, може бути дорожче. Дзвоніть і уточнюйте безпосередньо.

Такий капюшон для дитини чудово захистить від вітру та дощу.

Манішка

Також крім вставок існує така прекрасна річ, як манішка. Це флісові снуди-шоломи з горловиною для мами та дитини, які застібаються між собою. У розгорнутому вигляді воно таке (праворуч):

Слінговставка та манішка

Завдяки такому хомуту/шарфику не зимно нікому в шию: ні мамі, ні малюку. Це неймовірна штука, минулої зими щоденно носила і не переживала, що щось Юстинці задуває. Звичайно, на голові в неї була шапка ще (часто питали просто).

Можна підібрати щось нейтральне, що підійде під будь-яку куртку. Файно також, що такий “хомут-гольф” можна вдягнути навіть на голову дорослому, щоб і у вуха було тепло:

Або придумати цікавий дизайн, ось, наприклад, панда:

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОШИТИ манішку для мами та дитини?

Станом на січень 2019 такий набір вартує 370 грн. Фліс тепленький і м’якенький. Зверху воно виглядає так:

Ось ще один варіант манішок та вставка з капюшоном, у тон куртки:

Доповнюю колекцію ще кількома чудовими моделями:

Тут із капюшоном теж:

А ця – це просто мімімі:

І ще:

Я дожилась до свого другого слінгопасажира і неймовірних відчуттів при носінні в слінгу під курткою:

Дякую за свіжі фото-2018, ось тут манішки-лисички:

І ще одна клієнтка:

Нагадую контактні дані свекрухи, якщо ви раптом пропустили раніше:

093 877 72 70, пані Марія

Дякую слінгомамусям за дозвіл на використання знимок у даному дописі. Ви і ваші крихітки чудові! А, і ще: якщо ви читаєте цей пост і вам також шила щось мама мого чоловіка, то пишіть, висилайте гроші знимки, буду дуже вдячна!

Related Posts

6 thoughts on “Ода свекрусі або Пошиття слінговставок та манішок: що і скільки? (оновлено, 2020)

  1. Христина says:

    Тут всі фото з слінгомамами, а мені вже так чешуться руки сфоткати нашого слінготата)) От заберемо замовлення з пошти і найближчим часом замутимо фоточки)

    • Мамунця says:

      Доброго дня! У статті ж номер телефону, він актуальний, дзвоніть і питайте цьогорічні ціни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.