Ода свекрусі або Пошиття слінговставок та манішок: що і скільки?

Осінь, на вулиці стає прохолодніше і мами починають собі ламати голову над тим, як краще одягнути своє чадо, щоб воно не змерзло і при цьому могло ще нормально рухатися 🙂

Минулого року для мене було цілою дилемою вийти з Юстинкою надвір, бо в такому віці вона на вулиці зазвичай спала (тільки починала сидіти і у візку не їздила, нила постійно і хотіла на руці). Відповідно мені треба було її приспати, а вже після цього вдягати в комбези-шмези. Сон був чутливий, розбудити було легко. А от вкласти “в люлю” – не дуже. Тому було прийняте рішення гуляти в холодну пору року в слінгу, під курткою, “в мами біля серця”. Так я могла їй давати цицю, не відходячи від каси, і грітися її теплом. Цьомати чоло і горнути голівоньку до себе. Юшка засинала моментально і спала міцно, де б мене не носило. Ех, класно було!..Знайомі слінгомамусі вже чудово знають, що моя свекруха, пані Марія, працює швеєю і у вільний від роботи час шиє слінговставки та манішки (а також вставки для вагітних були).

093 877 72 70, пані марія

Рік назад я писала про слінгоносіння взимку і демонструвала наочно, що воно таке ті всі накидки, куртки і шоломи. Читайте про те ось у цьому дописі. Сьогодні хочу показати вам роботи свекруні, бабусі Юстинки, для слінгомам України, щоб ви знали, які золоті руці в цієї жінки і при потребі зверталися 🙂 Тобто на всіх знимках далі – клієнти за 2017 рік.

Слінговставка

Слінговставка – це видовжена трапеція зі замками з обох сторін, яка пристібається до вашої куртки, роблячи її ширшою. Чудова штука, бо з нею вам не потрібно жодного комбінезона для дитини.

Ви просто берете маля, в чому воно тусить у хаті (лиш не чоловічок зі закритими ногами чи джинси – ніжки мають гарно розводитися і нічого не має тиснути в пальці чи деінде; я писала основні моменти в дописі для початківців-слінгобатьків), мотаєте в слінг, застібаєте куртку і отримуєте портативну батарею.

Головне, щоб куртка чи пальто були довгими, бо інакше ніжки дитини виступатимуть. А так все при собі)) Такої довжини теж буде достатньо для невеликої дитини:

Головне підібрати замок, який підходить до вашої куртки.

Як відбувається примірка та доставка?

Бували випадки, що куртку висилали майстрині поштою і вона на місці підбирала потрібний номер замка; бували випадки, що їздила персонально до клієнтів; бували випадки, що клієнти привозили все самі; бували випадки, що ніхто нікуди нічого не віз і все робили віддалено. В останньому варіанті можливі проколи зі замками: одна сторона може не застібатися, навіть якщо маркований замок однаково.

Заміри зазвичай повідомляєте самостійно. Колір, тканина та особливі побажання уточнюється в телефонному режимі, поки що фейсбучика у свекрухи нема, на жаль.

Скільки коштує пошити слінговставку?

Ціна вставки в районі 350 грн, залежно від довжини та нюансів. Із капюшоном, до прикладу, може бути дорожче. Дзвоніть і уточнюйте безпосередньо.

Такий капюшон для дитини чудово захистить від вітру та дощу.

Манішка

Також крім вставок існує така прекрасна річ, як манішка. Це флісові снуди-шоломи з горловиною для мами та дитини, які застібаються між собою. У розгорнутому вигляді воно таке (праворуч):

Слінговставка та манішка

Завдяки такому хомуту/шарфику не зимно нікому в шию: ні мамі, ні малюку. Це неймовірна штука, минулої зими щоденно носила і не переживала, що щось Юстинці задуває. Звичайно, на голові в неї була шапка ще (часто питали просто).

Можна підібрати щось нейтральне, що підійде під будь-яку куртку. Файно також, що такий “хомут-гольф” можна вдягнути навіть на голову дорослому, щоб і у вуха було тепло:

Або придумати цікавий дизайн, ось, наприклад, панда:

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОШИТИ манішку для мами та дитини?

Станом на жовтень 2017 такий набір вартує аналогічно, як і вставка, – 350 грн. Фліс тепленький і м’якенький. Зверху воно виглядає так:

Ось ще один варіант манішок та вставка з капюшоном, у тон куртки:

Доповнюю колекцію ще кількома чудовими моделями:

Тут із капюшоном теж:

А ця – це просто мімімі:

І ще:

Нажаль, цієї зими я навряд чи буду відчувати те тепло і спокій, яке відчувала минулої, – доня хоче всюди йти “сяма”, своїми двома ніжками. Якщо і беру ерго, то поверх куртки, без вставки. Хіба якось на сон мотатиму, якщо будемо кудись йти, подивимось 🙂 А вам бажаю спробувати на собі, як воно класно!)

Нагадую контактні дані свекрухи, якщо ви раптом пропустили раніше:

093 877 72 70, пані Марія

Дякую слінгомамусям за дозвіл на використання знимок у даному дописі. Ви і ваші крихітки чудові! А, і ще: якщо ви читаєте цей пост і вам також шила щось мама мого чоловіка, то пишіть, висилайте гроші знимки, буду дуже вдячна!

Related Posts

Facebook
Facebook
YouTube
RSS

One thought on “Ода свекрусі або Пошиття слінговставок та манішок: що і скільки?

  1. Христина says:

    Тут всі фото з слінгомамами, а мені вже так чешуться руки сфоткати нашого слінготата)) От заберемо замовлення з пошти і найближчим часом замутимо фоточки)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *