Книжка “Як сонечко крапочки загубило” (Видавництво Старого Лева)

Сама назва книжки вже спонукає розгорнути її якнайшвидше: як ж то так, жучок свої цятки погубив? Яким дивом?  Є варіанти?))

На відміну від решти картонок ВСЛ, ця книжка має досить велику оповідку. Хоча формат стандартний – квадратик зі заокругленими кутами. Юстинці вистачає терпіння дослухати кілька речень до кінця на кожній сторінці, можете самі пересвідчитись у відео, що буде нижче.Головна героїня – дівчинка-сонечко на ім’я Крапочка. Так, так, та сама комаха, яку іноді “божою коровкою” обзивають або “зозулькою”. До речі, чому б не придумати їй назву, яка б не перегукувалась зі словом “сонце”? Думаю, дітки можуть заплутатися. Але то питання до нашої мови, а не до книги.

У дівчинки є друг Кузька. Справжній друг! Милий і турботливий хлопчина. Він не спав і помітив, що почався дощ. Але міг би елементарно дрихнути собі далі, як то люблять чоловіки 🙂 Більше того: він задумався про свою подругу Крапочку, а не перевернувся на другий бік!))

Але для драми все ж мусило щось статися. Кузька не встиг попередити Крапочку і дощик змив з неї чорненькі цятки. Сонечко-жучок засмутилася…

Але і тут вірний дружбан прийшов на поміч. Виявив справжню українську натуру і знайшов метелика, який “все порішає” 🙂 Метелик, до слова, чистоплотний митець, бо не боїться заляпати вишиванку – в ній і працює з фарбами. Оригінально!

От він, як профі своєї справи, взяв і зробив! Не просто намалював крапки, щоб від нього відчепились, а подбав про те, щоб наступного разу вже і не трапилось. Що саме зробив художник-метелик? Дивіться у відео:

Чи Юсті подобається ця книжка? Таааааааак! Вона так і каже навіть, коли її питаю. Думаю, для старших діток вона б теж мала бути цікава, бо в книзі є момент, де потрібно порахувати крапочки на крильцях у головної героїні. Загалом, книга про хорошу безкорисливу дружбу, про вміння прийти на допомогу, про те, що не буває безвихідних ситуацій, про те, що плакати – це нормально. Із такої простої історії можна зробити багато висновків.

Сюжет красивий, начинка гарна. 40 грн, всього на всього. Лишаю лінк на сайт, там можна і купити: https://starylev.com.ua/yak-sonechko-krapochky-zagubylo.

Читаймо! Це розвиває 🙂 До слова, я вже оглядала книгу від ВСЛ “Білі мухи”, ходіть читати-дивитись, хто не бачив. А також ми робили топ-5 улюблених доціних станом на 1 рік і 6 місяців.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.