Книга з прозорими сторінками “Врятуй тварин” від ВСЛ

Нестандартна новинка, пов’язана зі звірятами. “Та майже кожна друга книжка дитяча – то тварини”, – скажете ви. І справді. Але не кожна про їх захист. Щось про спосіб життя,  улюблену їжу, гавкання-мявкання.

Ця книга розрахована на дітей від 3 до 6 років, якщо вірити сайту. Проте, Юсті подобається її гортати і зараз, в 1 рік і 9 місяців. Поїхали?

Зовнішній вигляд книги

Найголовніша фішка цієї книжки – це прозорі сторінки всередині. Про це попереджають нас відповідною позначкою на обкладинці книги. Сама ж обкладинка проста, як дерево: ведміть і ґрати. Люблю простоту.

Звірі різні: і ті, що потерпають від неволі в усіляких цирках та зоопарках, і ті, зі шкіри яких роблять одяг та аксесуари, і ті, яких їдять, і ті, яких не цінують. Це дикі тварини та домашні улюбленці. Але всіх їх об’єднує слово “експлуатація”.

Сторінки одна за одною чергуються: звичайна паперова та прозора (пластикова). Юстині вдається легко їх гортати. Вона розуміє, що родзинка в тій сторінці, що просвічується, не пролистує їх галопом, а навпаки – бавиться туди-сюди.

На прозорих сторінках видрукуваний головний герой. Гортаючи справа наліво ми рятуємо цього героя від сумної долі.

Мені подобається, що малюнки мінімалістичні. Реально нема нічого зайвого. Дивно, що книгу позиціонують, як “віммельбух”.  Я щось думала, що такого типу книжки повинні містити купу-купезну деталей.

Вартість, формат, враження

Формат 23*21 см – більша, ніж решта наших книг 🙂 Вартість на офіційному порталі Видавництва Старого Лева – 180 грн. Як ми з Юстею граємось, гортаючи сторінки, традиційно дивіться в шестихвилинці:

Звісно, що тут не всі звірі планети Земля. І навіть не найпопулярніші. Бо мета книги не показати різноманітність вухатих та хвостатих.

Наприкінці книжки звучить питання, проілюстроване іншими відомими екземплярами: “А яких тварин врятуєш ти?”.

А і справді, тільки задумайтесь, скільки всього навколо нас стосується звірят. Скільки бездомних собак та котів. Скільки вбитих пухнастих шиншилок. Скільки щодня ми з’їдаємо м’яса та риби. Ні, я не закликаю стати вегетаріанцем чи викинути свою улюблену шубу через вікно. Просто подивіться на те все під іншим кутом, ніж звикли. І хоч батьки задають дітям вектор у вихованні, та ця книга дає можливість зробити дитині вибір самостійно: лишити акулу в зупі чи випустити в океан.Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.